на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI Ранец Voyage
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Ранец Voyage

код на производ: NP0A4FSSF7Y1
3.790 MKD
3.790 MKD
1.895 MKD
Заштеда: 1.895 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VOYAGE е познатиот Napapijri ранец. Овој ранец одново се прилагодува од сезона во сезона, а во сезоната FW21 неговиот дизајн е инспириран од модата и нејзините инспиративни бои. Има повеќе џебови, прилагодливи и удобни ремени за рамо и двонасочно затворање со патент. Ранецот VOYAGE ќе биде вашиот омилен придружник во сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи и вградени ремени за рамо
 • Двонасочно затворање со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DV3079-010
  2.690 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0740-023
  3.790 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец HM1762
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH