на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH
NIKE

NIKE Ранец NK HERITAGE BKPK - SWOOSH

код на производ: DJ7377-326
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Heritage е унисекс ранец за паметно складирање во стилот Swoosh. Земете ја вашата опрема и спакувајте се со стил во овој унисекс ранец. Има главна преграда која ја затворате со патент, која е пространа и дополнителна преграда за лаптоп. Предниот оддел се користи за складирање на помалите предмети. Големото Swoosh лого на овој ранец има мазна и мека површина. Густо ткаениот полиестер од кој е направен ранецот Nike Heritage е цврст и издржлив. Поставените ремени за рамо и задниот панел ви даваат добра поддршка и удобност. На врвот има јамка за лесно носење.

Спецификација:

  • Унисекс ранец
  • Димензии: 43cm x 30cm x 15cm
  • Јамка за лесно носење
  • Вградени ремени за рамо и заден панел
  • Материјал: 100% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.718 MKD
Заштеда 25%
2.290 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9779-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.990 MKD
големина
11
8.5

слични производи