на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE Ранец Elemental
NIKE

NIKE Ранец Elemental

код на производ: DJ7370-010
2.490 MKD
2.490 MKD
2.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
  OneSize
 • OneSize
 • OneSize
  OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Elemental е унисекс ранец практичен за сите ваши активности. Ранец кој можете да го користите за да одите на училиште, теретана, на работа или едноставно додека шетате низ градот или одите на кратко патување. Големата преграда со патент нуди простор за патики, дополнителен комплет облека за вежбање или ваши книги и лаптоп за училиште. Двата надворешни џебови помагаат да се одржуваат организирани и безбедни електрониката и малите основни работи. Овој производ е направен од најмалку 65% рециклиран полиестер. Главната преграда се затвора со двоен патент и има неколку џебови со патент кои лесно се пристапуваат. Засилените прилагодливи ремени за рамо обезбедуваат лесна персонализација, а има и рачка, па може да се носи како торба. Каде и да одите, добро спакувајте ги и организирајте ги вашите работи во унисекс ранецот Nike Elemental.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен: 21L
 • Главна преграда со двоен патент
 • Вградени ремени за рамо и грб
 • Повеќекратни џебови со патент
 • Материјал: 100% полиестер
 • Најмалку 65% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CK1248-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DC3687-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-276
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.251 MKD
  Заштеда 10%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DD0559-390
  2.490 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT