на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas Ранец MONOGRAM BP
adidas

adidas Ранец MONOGRAM BP

код на производ: H34624
2.188 MKD
2.188 MKD
1.532 MKD
Заштеда: 656 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Нагласувајќи го моногтам дизајнот, adidas MONOGRAM унисекс lifestyle ранецот на впечатлив начин ја покажува сета ваша љубов кон adidas. А кога станува збор за adidas, никогаш не можете да одолеете.

Овој модел е направен од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.

Спецификација:

  • Димензии: 30cm x 17cm x 44cm
  • Волумен: 25,25L
  • Преден џеб со патент и внатрешен џеб
  • Прилагодливи ремени
  • Рачка за носење
  • adidas monogram принт
  • Primegreen
  • Материјал: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет AJ8995
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.788 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Kачкет FJ2544
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
773 MKD
Заштеда 40%
1.288 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0660-023
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.994 MKD
Заштеда 40%
4.990 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец NP0A4G990411
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH