на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas Ранец AC BACKPACK
adidas

adidas Ранец AC BACKPACK

код на производ: H35532
Prosečna ocena:
2.188 MKD
2.188 MKD
1.532 MKD
Заштеда: 656 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога станува збор за избор на совршен ранец за напорен ден, просторот внетре е клучен. Пространиот главен дел, како и предните и страничните џебови ви овозможуваат да ги чувате вашите најважни предмети организирани и лесно достапни.

Покрај тоа, дизајнот е со препознатливите линии на adidas помага да ја искажете вашата љубов кон брендот за време на сите ваши секојдневни авантури.

Спецификации:

• Димензии: 13 см х 30 см х 44 см

• Волумен: 22,75L

• Главна преграда со патент

• Преден џеб со патент

• Странични џебови

• Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна / бела

карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

  • Marija Prickova Miteva
    Marija Prickova Miteva

    27.09.2022. 12:55

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет FJ2544
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
773 MKD
Заштеда 40%
1.288 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет AJ8995
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.788 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0660-023
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.994 MKD
Заштеда 40%
4.990 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец NP0A4G990411
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH