на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas Ранец WAISTBAG VELVET
adidas

adidas Ранец WAISTBAG VELVET

код на производ: H13526
Prosečna ocena:
1.688 MKD
1.688 MKD
1.013 MKD
Заштеда: 675 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската торба за на половина adidas VELVET може да се носи на кој било начин.

Благодарение на златните детали, вашиот изглед ќе добие елегантна нота.

Оваа торба има повеќе џебови за да можете да ги чувате сите ваши ситници.

Овој модел е изработен од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се намали отпадот од пластика.

Спецификации:

• Димензии: 5 см х 36 см х 12 см

• Волумен: 2L

• Главна преграда со патент

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Црна / Златна

карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

  • Валентина  Карафилоска
    Валентина Карафилоска

    14.02.2023. 15:41

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет FJ2544
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
773 MKD
Заштеда 40%
1.288 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет IB9196
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.588 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Kачкет AJ8995
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.788 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Kачкет IC0023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.388 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец DV3079-010
2.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0740-023
3.790 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH