на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2

код на производ: NP0A4ETZ0411
3.290 MKD
3.290 MKD
1.974 MKD
Заштеда: 1.316 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VOYAGE 2 е познатиот Napapijri ранец. Овој ранец одново се прилагодува од сезона во сезона, а во сезоната FW21 неговиот дизајн е инспириран од модата и нејзините инспиративни бои. Има повеќе џебови, прилагодливи и удобни ремени за рамо и двонасочно затворање со патент. Ранецот VOYAGE ќе биде вашиот омилен придружник во сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи и вградени ремени за рамо
 • Двонасочно затворање со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DD0559-390
  2.490 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT