на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas Ранец BP MINI
adidas

adidas Ранец BP MINI

код на производ: GN2150
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Овој женски мини ранец adidas има сè – светки и сјај.

Ако ве фасцинираат светкави работи, овој ранец е за вас.

Дизајниран со доволно простор колку што ви треба за вашата дневна рутина, има простор за чување сè што го прави секојдневието поубаво и полесно.

Карактеристичните 3 линии и логото Trefoil даваат дополнителен сјај и adidas изглед.

Спецификации:

  • Женски мини ранец - lifestyle
  • Внатрешна преграда
  • Надворешен џеб со патент
  • Состав: 100% полиестер (PET филм)
  • Trefoil лого
  • Боја: златна / црна
  • Код на производ: GN2150
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FV9716
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 40%
5.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GX4360
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 MKD
Заштеда 20%
6.988 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY5080
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 40%
6.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY5131
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.752 MKD
Заштеда 30%
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики H00667
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики FY4751
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.502 MKD
Заштеда 30%
9.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Ранец DV3079-010
2.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0740-023
3.790 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец VN0A3UI6BLK
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец HM1762
1.602 MKD
Заштеда 30%
2.288 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH