на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2 Red

код на производ: NP0A4ETZR171
3.290 MKD
3.290 MKD
1.810 MKD
Заштеда: 1.480 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VOYAGE 2 е познатиот Napapijri ранец. Овој ранец одново се прилагодува од сезона во сезона, а во сезоната FW21 неговиот дизајн е инспириран од модата и нејзините инспиративни бои. Има повеќе џебови, прилагодливи и удобни ремени за рамо и двонасочно затворање со патент. Ранецот VOYAGE ќе биде вашиот омилен придружник во сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи и вградени ремени за рамо
 • Двонасочно затворање со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи