на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Ранец NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY AOP PRINT
NEW ERA Ранец NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY AOP PRINT
NEW ERA Ранец NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY AOP PRINT
NEW ERA Ранец NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY AOP PRINT
NEW ERA

NEW ERA Ранец NAHRBTNIK DISTI MLB ENTRY AOP PRINT

код на производ: 12381173
1.690 MKD
1.690 MKD
676 MKD
Заштеда: 1.014 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Димензии: 40.5 cm x 29 cm x 12 cm

карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Kачкет 60298785
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.683 MKD
Заштеда 35%
2.590 MKD
големина
S/M
Sačuvano u omiljne
Kачкет 60414438
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.867 MKD
Заштеда 25%
2.490 MKD
големина
ONE

слични производи