на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Ранец PUMA WMN CORE UP BACKPACK
PUMA Ранец PUMA WMN CORE UP BACKPACK
PUMA Ранец PUMA WMN CORE UP BACKPACK
PUMA Ранец PUMA WMN CORE UP BACKPACK
PUMA

PUMA Ранец PUMA WMN CORE UP BACKPACK

код на производ: 077386-01
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
провери достапност
  • OSFT
    OSFT
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Димензии: 36 cm x 28 cm x 12 cm

карактеристики вредност
Категорија Ранец
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 386273-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.543 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
големина
35.5
37.5
38
39
40
42
Sačuvano u omiljne
Патики 392495-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики 387213-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 384363-04
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Патики 393081-01
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 392495-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5

слични производи