на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI Поло маица Elbas
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Поло маица Elbas

код на производ: NP0A4GDL0411
4.290 MKD
4.290 MKD
3.861 MKD
Заштеда: 429 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI ELBAS е машка lifestyle поло маица дизајнирана за вашето целодневно задоволство. Изработен е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маичката е со кратки ракави со засилување околу вратот што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Прицврстувањето е со копчиња и има NAPAPIJRI графика која јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Комбинирајќи уметност и авантура, поло маицата е едноставна, модерна и сестрано парче облека кое одговара на сите прилики и модни комбинации. Со купување на оваа маица, вие поддржувате поодржливо производство на органски памук во светот.
Спецификација:

 • Машка lifestyle поло маица
 • Краток ракав
 • Состав: 100% памук
 • Прицврстување со копчиња
 • NAPAPIJRI графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Поло маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви NP0A4GAH0411
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.411 MKD
  Заштеда 10%
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви NP0A4GAHA1Z1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.321 MKD
  Заштеда 10%
  3.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи