на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS Патики Classic
VANS

VANS Патики Classic

код на производ: VN000EYEBWW
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Vans CLASSIC унисекс скејтбординг патики се карактеристичен, иконичен модел на скејт патики кои никогаш не излегуваат од мода. Низок профил, со странични еластични детали, овие патики лесно се лизгаат и обезбедуваат целодневна удобност. Вградениот отвор на патиката нуди дополнителна удобност. Шаховската шема на горниот дел и препознатливиот гумен ѓон од „вафли“ обезбедуваат класичен VANS изглед за вистинските обожаватели на овој иконски бренд. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични странични детали
 • Шема на шаховска табла на горниот дел
 • Поставен отвор
 • Гумен ѓон „вафли“.

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2TWB
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46