на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS Патики Old Skool
VANS

VANS Патики Old Skool

код на производ: VN000D3HY28
5.990 MKD
5.990 MKD
4.493 MKD
Заштеда: 1.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40.5
 • 41
 • 44.5
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Old Skool се машки lifestyle патики со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел е направен од врвни материјали за да го држите стапалото цврсто на место. Овој модел на патики Vans стана модна икона за сите скејтери и тие се едни од најбараните бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите и да траат. Издржливиот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и обезбедува сигурност на вашиот чекор со својот стисок.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Класично врвкање
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKENR
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  големина
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN000EWZBLK
  4.043 MKD
  Заштеда 25%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A38G1P0S
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46