на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W
Патики FALCON W

Патики FALCON W

код на производ: EF1964
Šifra proizvođača: EBD31

Чекорете смело, бидете забележани во женските патики adidas Falcon W.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Чекорете смело, бидете забележани во женските патики adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација во бунтовниот дух од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн кој се рефлектира во агресивни линии и судир на бои.

Боите се прелеваат во стил на омбре од мека до светла и пренесуваат силна енергија.

Горниот дел од патиките е направен во ретро стил со комбинирање на материјал од мрежа, кожа и велур.

Лесниот EVA среден ѓон го прави секој твој чекор совршено удобен, додека пак вие останувате полни со енергија и подготвени сте за сите предизвици на денот.

Подигнатиот ѓон носи префинета силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Комбинирајте смело и бидете забележани.

Спецификација:

•          Женски патики lifestyle

•          Плиток модел

•          Врзување

•          Текстилна постава

•          Горен дел: текстил, кожа

•          EVA среден ѓон

•          Гумен ѓон

•          Боја: розова - ecru tint/ICEY PINK F17/true pink

•          Код на производ: EF1964

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер 85B781-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Дуксер E3-606-1-045
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.438 MKD
Заштеда 35%
5.290 MKD
големина
2XL
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
10.362 MKD
Заштеда 15%
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5