на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok Патики AZTREK 96
Reebok

Reebok Патики AZTREK 96

код на производ: DV9659

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Aztrek 96 ги ажурира наследните дизајни на Aztrek со подобрена форма и додадени преклопувања. Направени се од мешавина на текстил и вештачки велур, овие унисекс патики за бебиња со предимензионираното векторско лого од страна јасно ѝм даваат на дознаење на сите на кој тим припаѓаат вашите малечки.

СПЕЦИФИКАЦИИ

  • Горен дел од синтетички велур и текстил
  • Дизајниран за удобност
  • Среден EVA ѓон за лесно, амортизирачко чувство
  • Надворешниот гумен ѓон придонесува издржливост
  • Боја на производот: Бела / виолетова / темно црвена
  • Код на производот: DV9659
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд Reebok
Возраст За бебе