на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas Патики DEERUPT RUNNER W
adidas

adidas Патики DEERUPT RUNNER W

код на производ: CG6091
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Естетиката е сè. Деталите ја прават целата разлика. Двете основни правила на модата. Вашите adidas Deerupt патики прекрасно се усогласуваат со контрастните бои под текстурираната мрежа што ви овозможува да ги комбинирате како што ќе посакате. Влезете во пријатниот и флексибилен дизајн за да се чувствувате импресивно како и самиот дизајн на патиките.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Narrow fit
  • Врзување со врвки
  • Мрежест горен дел
  • Флексибилно чувство
  • Импресивен дизајн
  • ЕВА среден ѓон
  • Гумен надворешен ѓон
  • Боја: Виолетова, Сива
  • Код на производот: CG6091
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер HN8329
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер H15823
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.929 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
Заштеда 55%
3.988 MKD
големина
36

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-