на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE Патики AIR MAX 95
NIKE

NIKE Патики AIR MAX 95

код на производ: 307960-108
11.290 MKD
11.290 MKD
9.032 MKD
Заштеда: 2.258 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Култниот модел NIKE AIR MAX 95 е инспириран од човечкото тело.

Страничните панели ги претставуваат мускулите и имаат интересни детали кои ги потенцираат карактеристиките на патиката.

Воздушните единици Air Max во петицата и на предниот дел на стапалото го олеснуваат секој ваш чекор.

Спецификации:

  • Боја: бела

  • Воздушна единица Air Max во ѓонот

  • Шифра на артикл: 307960-108

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CW4298-272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер FN4488-337
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV7802-901
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DX9176-106
6.890 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5