на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas

adidas Патики STAN SMITH EL I

код на производ: F34171
Šifra proizvođača: DBB76
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas STAN SMITH CF I унисекс патиките за деца веќе со децении се дел од уличната мода поради својот опуштен дизајн.

Оваа верзија за деца е наменета да го врати сеќавањето на великаните на тенисот кај младите генерации.

Патиките го задржаа својот долгогодишен изглед, и останаа доследни на својот препознатлив стил.

Горниот, преден дел на патиките е направен од мазна кожа.

Поставата е направена од мрежест материјал за да овозможи удобност.

Спецификација:

  • Боја: сива, црна
  • Врзување со врвки
  • Кожен горен дел
  • Шифра на артиклот: F34171
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики ID4658
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
4-
5
5-
6
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4637
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE7206
7.729 MKD
Заштеда 10%
8.588 MKD
големина
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4656
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5