на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C
Патики SUPERSTAR C

Патики SUPERSTAR C

код на производ: CG6708
Šifra proizvođača: CFB20

Чекори смело и биди забележана со женските патики adidas Falcon W.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Чекори смело и биди забележана со женските патики adidas Falcon W.

Овој модел наоѓа инспирација од тркачки патики од 90-тите и ве освојува со својот атрактивен дизајн и супериорната удобност.

Горниот дел на патиките е направен во ретро стил со комбинирање на материјал од мрежа, велур и метални TPU елементи кои носат сјај и свежина.

Лесната EVA влошка го прави вашиот секој чекор совршено удобен, полни со енергија и подготвени за сите предизвици на денот.

Подигнатиот ѓон носи префинета силуета и спортска елеганција на градските улици.

Овие женски патики совршено се вклопуваат во различни модни стилови.

Комбинирајте смело и бидете забележани.

Спецификација:

• женски lifestyle патики

• Плиток модел

• Врзување

• Горен деч: текстил, кожа, TPU детали

• Среден ѓон EVА

• Систем за стабилизација на торзијата

• Гумен ѓон

• Боја: бела - - ftwr white/ftwr white/crystal white

• Код на производот: B28128

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер IB5912
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.991 MKD
Заштеда 25%
3.988 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.417 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер IA4885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
DOT
Дуксер DTA231F607-6W
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.754 MKD
Заштеда 45%
3.190 MKD
големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5