на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas

adidas Патики FORUM 84 LOW CL

код на производ: IG3770
Šifra proizvođača: NIP24
7.988 MKD
7.988 MKD
7.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IM4420
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK7340
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IM4496
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HK2791
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи