на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL

код на производ: IG6183
Šifra proizvođača: NIP73
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер II5763
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
2XL
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IM4420
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи