на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas Патики RIVALRY LOW
adidas

adidas Патики RIVALRY LOW

код на производ: IG1474
Šifra proizvođača: LZI90
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5090
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9250
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.307 MKD
Заштеда 35%
5.088 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4785
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IM2118
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.632 MKD
Заштеда 30%
5.188 MKD
големина
L
XL

слични производи