на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas Патики FORUM 84 LOW CL
adidas

adidas Патики FORUM 84 LOW CL

код на производ: IG3769
Šifra proizvođača: NIP24
7.988 MKD
7.988 MKD
7.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 46
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IM2088
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер HM1871
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер II5763
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
2XL
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер H06710
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
големина
S

слични производи