на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE
NIKE

NIKE Патики Air Jordan 1 Mid SE

код на производ: FQ9117-400
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Air Jordan 1 Mid SE е патика за тинејџери која ќе биде најдобар придружник за време на нивните авантури. Што е тоа ладно ветре? О, тоа сте вие во тие ледени летечки Jordan патики. Овие патики се подготвени за сезоната и доаѓаат со еден куп посебни, зимски детали: леден транспарентен ѓон, „замрзната“ исполнета текстура, покривен слој од сјајна кожа. Раздрмајте го вашиот зимски изглед со овие патики за тинејџери. Кожата во горниот дел обезбедува издржливост и структура. Единицата за воздух со вграден воздушен ѓон обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон ви обезбедува зафат на различни површини.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Гумен ѓон
 • Лого Wings врежано на петицата
 • Зашиено лого на Swoosh
 • Jumpman Air дизајн на јазикот

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C784-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C881-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-103
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y