на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas Патики ADI2000 J
adidas

adidas Патики ADI2000 J

код на производ: GY6584
Šifra proizvođača: LKM63
4.888 MKD
4.888 MKD
4.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
4
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IF0550
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-