на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas Патики ADIDAS ASTIR W
adidas

adidas Патики ADIDAS ASTIR W

код на производ: GV9200
Šifra proizvođača: LKT38
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4030
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5132
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC2376
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.282 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7