на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas Патики STAN SMITH W
adidas

adidas Патики STAN SMITH W

код на производ: IE0459
Šifra proizvođača: NKC60
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC8343
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IC5592
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IC5576
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.372 MKD
Заштеда 35%
5.188 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ7773
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE5841
6.788 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-