на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas Патики OZWEEGO TR
adidas

adidas Патики OZWEEGO TR

код на производ: IF8578
Šifra proizvođača: NMT10
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 46 2/3
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5567
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.888 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5090
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.682 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HM2494
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.437 MKD
Заштеда 35%
5.288 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи