на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX
NIKE

NIKE Патики AIR FORCE 1 '07 LV8 RMX

код на производ: FD2592-002
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.672 MKD
Заштеда 20%
9.590 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-330
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4146-100
8.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
7
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB9658-102
10.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5