на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 574

код на производ: U574LGGT
7.890 MKD
7.890 MKD
7.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 45.5
  • 40.5
  • 42
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
големина
U3

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OD
7.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302RO
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327LX
Prosecna ocena:
glas
9
glasa
9
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
5
5.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OB
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
4
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MR530EMA
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
6.590 MKD
големина
10
11
12
4
4.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5