на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SAMBA OG C
adidas Патики SAMBA OG C
adidas Патики SAMBA OG C
adidas Патики SAMBA OG C
adidas Патики SAMBA OG C
adidas Патики SAMBA OG C
adidas

adidas Патики SAMBA OG C

код на производ: IE3677
Šifra proizvođača: NIX62
4.288 MKD
4.288 MKD
4.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 33
  • 28
  • 30
  • 29
  • 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.262 MKD
Заштеда 30%
6.088 MKD
големина
4
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IF0550
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-