на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE 302

код на производ: CT302OD
7.490 MKD
7.490 MKD
7.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
големина
U3

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302RO
Prosecna ocena:
glas
3
glasa
3
5.033 MKD
Заштеда 30%
7.190 MKD
големина
4
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327LX
Prosecna ocena:
glas
9
glasa
9
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OB
5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
големина
4
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MR530EMA
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
6.590 MKD
големина
10
11
12
4
4.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5