на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas Патики STAN SMITH
adidas

adidas Патики STAN SMITH

код на производ: IG1320
Šifra proizvođača: MCV99
6.788 MKD
6.788 MKD
6.788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер HM1871
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5740
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA4885
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8762
6.788 MKD
големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF1580
7.488 MKD
големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3447
6.788 MKD
големина
10
10-
7-
8
8-
9
9-