на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas Патики NMD_G1
adidas

adidas Патики NMD_G1

код на производ: IF3452
Šifra proizvođača: NJQ37
9.888 MKD
9.888 MKD
9.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IL2512
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IL2490
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер HM1871
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK7340
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.982 MKD
Заштеда 35%
4.588 MKD
големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер H06665
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.028 MKD
Заштеда 45%
3.688 MKD
големина
L
S

слични производи