на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas Патики GAZELLE J
adidas

adidas Патики GAZELLE J

код на производ: IE5612
Šifra proizvođača: BER58
Prosečna ocena:
4.588 MKD
4.588 MKD
4.588 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IF0550
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-