на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE

NIKE Патики NIKE SPACE HIPPIE 04

код на производ: CZ6398-009
9.590 MKD
9.590 MKD
9.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 46
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-113
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.593 MKD
Заштеда 25%
8.790 MKD
големина
2XL
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5