на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas Патики SAMBA OG W
adidas

adidas Патики SAMBA OG W

код на производ: IE5836
Šifra proizvođača: NIS66
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5913
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5128
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.188 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB7404
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6-