на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH
NIKE

NIKE Патики WMNS NIKE AIR MORE UPTEMPO NH

код на производ: DO6718-100
12.190 MKD
12.190 MKD
12.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6840-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DM7006-030
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6844-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-623
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5