на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM
NIKE

NIKE Патики W NIKE DUNK LOW PRM

код на производ: FB7910-600
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DM7006-030
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-623
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5