на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH
NIKE

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MM HIGH

код на производ: FB9891-300
10.990 MKD
10.990 MKD
10.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FB8338-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-346
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB5110-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN4216-001
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5