на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG
NIKE

NIKE Патики NIKE AIR MORE UPTEMPO KI BG

код на производ: FV2264-001
Prosečna ocena:
8.790 MKD
8.790 MKD
6.153 MKD
Заштеда: 2.637 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 39
  • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C881-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C784-023
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.990 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
големина
M
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-110
6.890 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-002
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9035-001
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DM3386-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.152 MKD
Заштеда 20%
5.190 MKD
големина
1.5Y
11C
12.5
12C
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3839-103
6.890 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y