на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW
NIKE

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 ELEVATE LOW

код на производ: DH7004-116
10.390 MKD
10.390 MKD
8.312 MKD
Заштеда: 2.078 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37.5
  • 38
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV4126-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DM7006-030
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5733-633
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6840-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5860-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5