на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW
NIKE

NIKE Патики AIR JORDAN 1 LOW

код на производ: 553558-140
8.990 MKD
8.990 MKD
8.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA7180-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.350 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-700
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:12
Дуксер FB7921-113
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.123 MKD
Заштеда 30%
5.890 MKD
големина
L
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3459-160
9.690 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3458-160
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики 921826-021
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5