на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE Патики Air Trainer 1
NIKE

NIKE Патики Air Trainer 1

код на производ: FB8886-001
Prosečna ocena:
8.790 MKD
8.790 MKD
7.032 MKD
Заштеда: 1.758 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 46
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Trainer 1 се машки патики кои обезбедуваат несомнена удобност без разлика каква активност правите. Каде ќе ги однесете вашите омилени патики? Секогаш и секаде. Исто како и оригиналите од 87 година, овие машки патики ви овозможуваат да уживате во шетањето во центарот на градот без пропуст. Со ретро детали што ги сакате како ремен на предниот дел, слоевит среден ѓон и освежувачки надворешен ѓон. Дизајнирани како сојузник за професионални спортисти, овие патики имаат амортизација на Nike Air што обезбедува траен комфор. Кожниот горен дел ги прави овие патики издржливи и додава класичен финиш. Ременот на предниот дел ви овозможува да ја персонализирате вашата форма. Гумениот ѓон обезбедува прилепување и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Кожен горен дел
 • Перфорации на палецот
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон од пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CU4489-700
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX0566-113
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер FB7290-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DV4587-252
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики 921826-021
  12.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5