на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE
NIKE

NIKE Патики WMNS AIR JORDAN 1 MID SE

код на производ: FB9892-200
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
1X
2X
3X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB4609-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5