на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS
NIKE

NIKE Патики NIKE DUNK HI RETRO SE NAS

код на производ: FB8892-200
8.090 MKD
8.090 MKD
8.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 45
  • 45.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-700
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-113
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.201 MKD
Заштеда 10%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7998-672
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-508
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-010
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
2XL
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5