на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas Патики HANDBALL SPEZIAL
adidas

adidas Патики HANDBALL SPEZIAL

код на производ: EF5748
Šifra proizvođača: FCG50
6.688 MKD
6.688 MKD
5.350 MKD
Заштеда: 1.338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 46 2/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas HANDBALL SPEZIAL се машки патики за ракомет од 70-тите со модерни детали кои ги прават подготвени за денешните барања. Адидас во далечната 1979 година ги креираше HANDBALL SPEZIAL патиките со една цел - играта. Денеска ги носиме на градските улици. Овие патики ги задржуваат класичните бои на оригиналот и нивната неверојатна амортизација што ја менува играта. Ги направивме уште поиздржливи со горен дел од антилопа. Патиките се со плиток профил со класична врвка и лого на Adidas.
Спецификации:

 • Машки патики за ракомет
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа
 • Синтетичка постава
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE2304
  6.789 MKD
  Заштеда 15%
  7.988 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG7521
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ2167
  6.150 MKD
  Заштеда 20%
  7.688 MKD
  големина
  10
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8073
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FZ6327
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5