на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE - 327

код на производ: MS327WG
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT23565-PHM
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.268 MKD
Заштеда 25%
5.690 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT23565-TOB
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.268 MKD
Заштеда 25%
5.690 MKD
големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер MT33550-NWG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
големина
2XL
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ML610TE
8.690 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики MS327CBW
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
големина
10
10.5
11.5
5
5.5
6
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BB550HA1
9.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BB550PB1
Prosecna ocena:
glas
4
glasa
4
9.290 MKD
големина
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
7
8
8.5
9
9.5