на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3
NIKE

NIKE Патики JORDAN STAY LOYAL 3

код на производ: FB1396-006
8.290 MKD
8.290 MKD
6.632 MKD
Заштеда: 1.658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 45.5
  • 46
  • 47.5
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-259
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DX0566-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 35%
6.990 MKD
големина
L
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9619-001
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8883-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5